Kabelspecificatie: 20AWG-12AWG Kabeldiameter: maximum 12mm
Garantie: 5 jaar Waterdicht niveau: IP67
Markeren:
waterdichte machtsstop
cirkelmachtsschakelaar
Schakelaars van de Rechte hoek de Waterdichte Macht
2pin Schakelaar van de 90 Graad de Waterdichte Macht met Mannelijke Vrouwelijke Stop IP67
Productomschrijving:
1. Multicore is facultatief, zoals 2 speldt, 3pin… en meer.
2. De schakelaar van de Overmolded rechte hoek
3. Schakelaartype: kabel aan kabel
4. Certificatie: UL, TUV, RoHs, CQC, Ce
5. Maximum stroom: 20A/300V
6. IP67 beveiligingsniveau
Basisinformatie:
Verbindende wijze: Balanssluiten waterdichte schakelaar
Schakelaarvorm: Rechte hoekschakelaar (90degree)
Schakelaartype: De assemblage /Panel zet/overmolded schakelaar op
Schakelaarkleur: Zwart, blauw, geel
Waterdicht niveau: IP67
Technische Gegevens:
Kabelspecificatie: 20AWG-12AWG
De waaier van de kabeldiameter: 4.5mm12mm
Contactdiameter*no. Φ1.0-Φ2.4
Geschat huidig (a): 20A
Werkend voltage (AC.V.rms): 500V
Weersta voltage (AC.V) 1min: 1500V
De toepassingsindustrieën:
Stadiummateriaal Het slimme net LEIDENE verlichting
Medische apparatuur Batterij Automatisering
Zonne-energiemateriaal Schipmateriaal Landbouw
Stroommateriaal Voertuigmateriaal Ebike/motorfiets
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%